Offline Survival Manual

Kitaplar ve Referanslar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 5,4 MB
  • Sürüm 4.2
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici ligi
Offline Survival Manual, hayatta kalmak hakkında bilgiler ile dolu olan başarılı bir kaynak sağlayıcıdır.

Android işletim istemi bulunan akıllı cep telefonunuza ücretsiz bir şekilde indirerek kullanacağınız Offline Survival Manual mobil uygulaması sayesinde hayatta kalmanın yollarına dair bilgiler edineceksiniz. Ekstrem durumlarda ne yapmanız gerektiğine dair bilgiler edinmek hayat kurtarıcı nitelikler taşımaktadır. 

Offline Survival Manual ile hayatta kalabilirsiniz. Uygulamamız; yangın durumunda, barınak inşa etmek, yiyecek bulmak, iyileşmek ve acil durumlarda diğer yararlı içerikleri bulmak için bilgi içerir. Sadece acil durumlarda kullanılmak zorunda değildir. Aynı zamanda açık havada geziler, yürüyüş, kamp, ??doğa ve kendiniz hakkında öğrenmeniz için de yararlı olabilir.

Bu sadece eğlenmek değil, aynı zamanda bir felakete ihtiyaç duyabileceğiniz becerileri de eğitebilirsiniz. Bazı şeyler, rahat bir ortamda pratikle en iyi şekilde çalışır o zaman bazı deneyler için de zamanınız olur. Faydalı bilgiler ışığında tasalanan bir mobil uygulama olması sebebiyle kendinizi faydalı bilgiler ile donatabilirsiniz.

Farklı kaynaklardan bir çok bilgi ile kafanızı karıştırmak yerine Offline Survival Manual mobil uygulamasının açıklayıcı ve doğru bilgilerinden kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Doğada yaşam ya da ekstrem durumlar için faydalı bilgiler Offline Survival Manual ile sizlere sunuluyor. 

 

Offline Survival Manual indir